Najnowocześniejsza technologia, która pomoże tchnąć nowe życie w Twoje ciało.

 

Komora do hiperbarycznej terapii tlenowej od OxyHelp została stworzona i zaprojektowana według bardzo ścisłych wymagań medycznych i technologicznych, aby udostępnić regeneracyjne moce czystego tlenu.

OBSŁUGA KOMORY

Komora firmy OxyHelp posiada 2 panele dotykowe umieszczone wewnątrz i na zewnątrz komory, za pomocą których w pełni kontrolujemy warunki panujące wewnątrz komory i swobodnie możemy ustalać :

Szybkość kompresji i dekompresji. Poziom ciśnienia potrzebnego do leczenia. Czas trwania sesji.

Dzięki wyposażeniu komory w klimatyzator temperatura wewnątrz komory jest w pełni kontrolowana i jest niezależna od warunków panujących na zewnątrz. Za pośrednictwem wbudowanego systemu intercom osoba znajdująca się w środku komory może swobodnie rozmawiać z operatorem komory.

SYSTEM KONTROLI CIŚNIENIA

Po osiągnięciu określonego ciśnienia, możesz się zrelaksować i cieszyć cichą atmosferą. Automatyczny systemu kontroli ciśnienia dostarczony przez japońską firmę SMC zapewnia ciche działanie i pełną kontrolę na warunkami panującymi w środku komory.

Kontrola nad procesem kompresji i dekompresji odbywa się za pośrednictwem ekranu dotykowego, poziom ciśnienia jest stale kontrolowany za pośrednictwem komputera, a wyrazie potrzeby może być dowolnie dostosowany do preferencji pacjenta.

System mikroprocesorowy automatycznie wyrównuje wartości systemu pompującego oraz wlotu powietrza, aby ustalić i utrzymać jego pożądane ciśnienie. Zastosowanie najnowszego systemu stabilizacji ciśnienia sprawia, że różnica pomiędzy zwiększaniem, a zmniejszaniem ciśnienia jest niemal niewyczuwalna.

 OKNO

Nasza komora posiada duże i szerokie, panoramiczne okno wykonane z poliwęglanu spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa. Okno to pozwala na swobodne wejście i wyjście z komory. Zastosowanie w pełni przezroczystego poliwęglanu  pozwala osobie przebywającej w środku komory na bezpośredni kontakt wzrokowy z zewnętrznym otoczeniem, dzięki czemu ewentualne uczucie klaustrofobii jest w zanczny sposób zminimalizowane.

Duże rozmiary okna pozwalaj osobie przebywającej w komorze na swobodnie oglądanie na ekranie tabletu ulubionych programów, filmów lub bajek (w przypadku dzieci).

Powrót